Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

1 Oda 2 Yetişkin
Oda Ekle
Ana Sayfa Turlar Fethiye Ölüdeniz Kaş Turu
Kesin kalkışlı tur Tur Kodu: Fethiye2023

Fethiye Ölüdeniz Kaş Turu

Birbirinden güzel plajlarıyla , eşsiz koylarıyla , extrem spor yapabilmeye uygun doğasıyla eşsiz bir destinasyon olan Likya bölgesine düzenleyeceğimiz turumuzla sizlere farklı bir tatil deneyimi yaşatacağız... 2023 Erken rezervasyon dönemi başladı... Geç kalmayın...

Fethiye - Ölüdeniz - Kaş - Kekova - Patara Plajı - Kaputaş Plajı - Saklikent - Yakapark - 12 Adalar tekne turu - Kayaköy Otobüs veya Minibüs 3 Gece 4 Gün Kalkış Yeri: 22.45'de Espark İnci börek önü , 23.00'da Hasan Polatkan Migros önü
4.500,00 TL den başlayan fiyatlar
Sizi Arayalım

Tur Programı

Antik dönemde Işık ülkesi olarak bilinen ve bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ' Likya ' bölgesine yapacağımız turumuz da farklı bir yaz tatili deneyimi yaşayacaksınız. Bölgenin eşsiz plajlarında , koylarında , tekne gezilerinde unutamayacağınız anılar biriktirmek istiyorsanız kayıt için acele edin...

2023 Erken Rezervasyon kayıtlrı başladı... Erken davranan Tatili ucuza alır...

Hareket Noktaları

  1. Gün: Kaputaj Plajı - Kaş - Kekova - Batık Şehir - Simena Kalesi - Kekova Adası - Hamidiye ve Tershane Koyu

  Gece 22.45'de Espark İnci börek önünden  23.00'de de Hasan Polatkan Migros önünden hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte Kınık - Kalkan güzerganını güzergâhını takip ederek Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’na ulaşıyoruz. Bu muhteşem koyu panoramik olarak görüp fotoğrafladıktan sonra Kaş’a hareket ediyoruz. Kaş'ta anlaşmalı restorantımızda kahvaltımızı yaptıktan sonra küçük bir serbest zaman veriyoruz. Ardından vakit kaybetmeden tekrar yola çıkıp Üçağız Köyü’ne gidiyor ve Kekova Tekne Turumuza (1. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında otelimize geçmek üzere yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1.5 saat sürecek bir yolculuğun ardından otelimize varıyoruz . Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimizle Fethiye Barlar Sokağı Turu yapıyoruz. (Ekstra)

  2. Gün: Kayaköy - Yakapark - Saklıkent - Patara Plajı

  Turumuz, sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası Eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız.Ardından bir sonra ki durağımız olan Yakapark'a geçiyoruz. Yakapark'ta 1 saatlik bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanda doğa ile iç içe bir şekilde çaylarımızı içip dinlenebiliriz. Ardından tekrar yola çıkıp Saklkent'e geçiyoruz. Antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasın da Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Soğuk suya doyamayan misafirlerimiz ise Karaçay Nehri üzerinde 5 km parkurda şişme botlarla rafting yapabilirler veya nehrin iki tarafına kurulan platform sayesinde zipline yapabilirler (Ekstra).  Sonrasında 12 km'lik sahil uzunluğu ve 1500 metreye ulaşan genişliği ile Türkiye'nin en uzun plajlarından olan ve incecik kumdan oluşan plajı ile Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurtlama alanı olan Patara Plajına hareket ediyoruz. Plaja ulaşmadan öncede Likya bölgesinin önemli kentlerinden biri olan Patara kentinin kalıntılarını panaromik görerek plaja ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molası sırasında isteyen misafirlerimiz Patara antik kentinide gezebilirler. Akşam üstü saatlerine doğru Patara plaı gezmiside noktalayıp otelimize doğru dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek bir yolculuk ardından otelimize ulaşıyoruz. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimizle Fethiye Barlar sokağı turu yapıyrouz. ( Ekstra )

  3. Gün: 12 Adalar Tekne Turu - Tavşan Adası - Şovalye Adası - Göcek Adası - Kızılada - Yassıcılar Adası - Katrancı Koyu - Yörük Pazarı

  Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından , Fethiye limanı'na gidiyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle Fethiye'nin ve Göcek'in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz , maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız 12 Adalar tekne turumuza çıkıyoruz.Kızıl Ada , Göcek Adası , Tavşan Adası , Yassıcılar Adası , Katrancı Koyu , Şovalye Adası balıca göreceğimiz yerler olacak. Bol yüzme molalı Tekne turumuzu tamamladıktan sonra tekrar Fethiye'de teknemizden ayrılıyoruz. Aracımıza geçtikten sonra son noktamız olan ve alışveriş yapabileceğimiz Yörük Pazarına gidiyoruz. Fethiye yörük kültürünüün tanıtıldığı  Fethiye ve çevresinden çıkan bir çok bitki  yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların ardından arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Alışveriş sonrası akşam üstü saatlerine doğru otelimize geçiyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde. Gece dileyen konuklarımızla Fethiye Barlar sokağı turu'na çıkıyoruz. ( Ekstra ) 

  4. Gün: Ölüdeniz

  Otelde alacağımız kavaltı sonrası 12.00'de odalarımızı boşaltana kadar otelde serbestiz. Havuza girebilir veya dilediğimizce vakit geçirebiliriz. Ardından 12.00'de odalarımızı teslm etmiş oluyoruz ve otelimizden ayrılıp Ölüdeniz'e geçiyoruz. 16.30'da Dönüş yolculuğuna başlayana kadar Ölüdeniz'de plajda serbest zaman veriyoruz. Akşam 16.30'da dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Yolda vereceğimiz molaların ardından gecenin ilerleyen saatlerinde Eskişehir'e varıyoruz ve bir sonra ki Mevsim Tour organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

  Dahil / Hariç Hizmetler

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • 3 Gece Otel Konaklaması ( Enso İnn Hotel )
  • 3 Adet Kahvaltı
  • 3 Adet Akşam Yemeği
  • Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmetleri
  • Araç içi Su İkramı
  • Seyahat Sigortası
  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Tüm öğle yemekleri
  • 1.Gün Kahvaltı ve 4. gün akşam yemeği
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  EXTRALAR :

  - 12 Adalar Tekne Turu 400 TL / Öğle Yemekli

  - Kekova Tekne Turu 350 TL / Yemeksiz

  - Yamaç Paraşütü ( isteğe bağlı ) 3000 TL

  - Safari Turu ( isteğe bağlı ) 300 TL / Öğle Yemekli

  - Saklıkent Rafting ( isteğe bağlı ) 200 TL

  Tur Tarihleri ve Fiyatlar

  TarihMüsaitlik İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk
  06.07.2023 - 09.07.2023Müsait7.500,00 TL
  4.500,00 TL
  9.583,33 TL
  5.750,00 TL
  7.500,00 TL
  4.500,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.000,00 TL
  7 - 12 Yaş 3.500,00 TL
  31.08.2023 - 03.09.2023Müsait7.500,00 TL
  4.500,00 TL
  9.583,33 TL
  5.750,00 TL
  7.500,00 TL
  4.500,00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.000,00 TL
  7 - 12 Yaş 3.500,00 TL

  Tur Notları

  - Gezimiz paket tur olup bir bütün halinde satılır. Kullanılmayan hizmetlerin iadesi istenemez.

  - Firma  herhangi bir iptal ve değişiklik durumunda misafirleri 1 gün öncesinden arayıp bilgilendirmekle yükümlüdür.

  - Araç koltuk numaraları tur hareketinden 2 saat önce belli olur ve her misafir için sigorta yapıldığından bütün misafirler rehberin bildirdiği koltuklara oturmakla yükümlüdür.

  - Rehber yol , hava şartları , doğal afetler  seferberlik vb. gibi durumlarda programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  - Rehber tur programına sadık kalmak şartıyla programda belirtilen yerlerin gezilme sıralamasını değiştirebilir.

  İptal Şartları

  Turun hareketine 1 haftadan az süre kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. 7 - 14 gün kala yapılan iptallerde ücretin %50'si  14 - 21 gün kala yapılan iptallerde ücretin %25'i kesilir. 21 gün ve üzeri sürelerde yapılan iptallerde herhangi bir kesinti yapılmaz.

  Kampanyalar

  Yorumlar

  Yorum Yap

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  HIZLI REZERVASYON İMKANI

  Dilediğin Seyahati Akıllı Telefonundan Seçebilir, Yüzlerce Tatilden İstediğine Anında Rezervasyon Yapabilirsin.