Şehir Belde Yada Otel İsmi Yazarak Arama Yapınız...
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat Aralığı
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı
 
Tur Dönemini Seçiniz
 
Tur Kategorisi Seçiniz
Gezi Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<

Hakkımızda

Değerli Misafirlerimiz ,

Anadolu Bölgesi'nin Önde Gelen ve Güçlü Seyahat Acentalarından olan Mevsim Turizm , 09 Haziran 1995'te Kurulmuş ve Kuruluşundan Bu Zamana Kadar Müşterilerine Daima En İyi Hizmeti Vermeyi ilke Edinmiştir...

Her Geçen Sene Genç , Dinamik ve Tecrübeli Personelimizle Sizlere Eksiksiz Hizmet Vermeyi ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışmalar Yapmayı Amaç Edindik.

Ulaşım,Transfer Ve Kültür Turu Hizmetlerimizde , Şirketimiz Bünyesindeki Konforlu Araçlarımızı Kullanarak Sizler için En Rahat Seyahatlere Zemin Hazırlamaktayız , Sizlere En iyi Hizmeti Vermek Temel Noktamızdır .

2015 Yılında Beyaz Rusya , 2017 Yılında Balkan Bölgesi ve 2018 Yılında ise Ukrayna Ülkelerinde Edindiğimiz Partner Acentelerimiz ile Yurtdışı Turlarında da Kendi Operasyonumuzu Gerçekleştirmeye Başladık.

Yavru Vatanımız Kıbrıs Destinasyonunda, Otel+Uçak ve Transfer Dahil Avantajlı Paketlerimizle ve Akdeniz-Ege Sahil Bandında Bulunan Yüzlerce Anlaşmalı Otelimizle Tatilinizi Özel Kılmak İçin Çaba Sarfetmekteyiz.

2018 Yaz Sezonunda , Geniş otel seçenekleri , Uygun Ödeme Koşulları ve Sorunsuz Bir Tatil Geçirmeniz Açısından MEVSİM TOUR Sizleri Ağırlamaktan Mutluluk Duyacaktır.
 
Herkese İyi Tatiller Diliyoruz ...

 


Mevsim Turizm Seyahat Acentası
Genel Müdür
Murat Çelik
murat@mevsimtour.com