Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

Değerli Misafirlerimiz ,

Anadolu Bölgesi'nin Önde Gelen ve Güçlü Seyahat Acentalarından olan Mevsim Turizm , 09 Haziran 1995'te Kurulmuş ve Kuruluşundan Bu Zamana Kadar Müşterilerine Daima En İyi Hizmeti Vermeyi ilke Edinmiştir...
'' 29 Yıllık Tecrübe ile ''

Her Geçen Sene Genç , Dinamik ve Tecrübeli Personelimizle Sizlere Eksiksiz Hizmet Vermeyi ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışmalar Yapmayı Amaç Edindik.

Ulaşım,Transfer Ve Kültür Turu Hizmetlerimizde , Şirketimiz Bünyesindeki Konforlu Araçlarımızı Kullanarak Sizler için En Rahat Seyahatlere Zemin Hazırlamaktayız , Sizlere En iyi Hizmeti Vermek Temel Noktamızdır .

Sosyal Medya Hesaplarımızdan da Görüleceği Üzere , Sizler Sayesinde Bölgemizde Misafir Memnuniyeti En Üst Düzeyde Bulunan Firma Olma Konumuna Ulaştık.

Firmamız Bünyesinde Bulunan Öz Mal Otobüslerimiz ile , 2017 Yılında Eskişehir Odunpazarı Belediyesi , 2019&2020&2021&2022&2023 Yıllarında Eskişehir Tepebaşı Belediyesi , 2019 Yılında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin Şehir içi Taşıma ve Şehirler Arası Kültür Gezileri Organizasyonlarında Aktif Yüklenici Firma Durumuna Geldik.

Yanısıra 2020 Yılında Personel Servisi Hizmetlerimizi de Başlatarak , Hali Hazırda Eskişehir Şeker Fabrikası Personel Servis Hizmetleri , Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Personel Servis Hizmetleri , Tepebaşı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Personel Servis Hizmetleri ile 2020-2021-2022-2023 İnönü Ford Otosan Personel Servis Hizmetleri Faaliyetimiz Sürmektedir.

2015 Yılında Beyaz Rusya ve 2017 Yılında Balkan Bölgesi Ülkelerinde Edindiğimiz Partner Acentelerimiz ile Yurtdışı Turlarında da Kendi Operasyonumuzu Gerçekleştirmeye Başladık.

Yavru Vatanımız Kıbrıs Destinasyonunda, Otel+Uçak ve Transfer Dahil Avantajlı Paketlerimizle ve Akdeniz-Ege Sahil Bandında Bulunan Yüzlerce Anlaşmalı Otelimizle Tatilinizi Özel Kılmak İçin Çaba Sarfetmekteyiz.

2024  Yaz Sezonunda , Geniş otel seçenekleri , Uygun Ödeme Koşulları ve Sorunsuz Bir Tatil Geçirmeniz Açısından MEVSİM TOUR Sizleri Ağırlamaktan Mutluluk Duyacaktır.
 
Herkese İyi Tatiller Diliyoruz ...
 

Mevsim Turizm Seyahat Acentası
Sorumlu Müdür
Murat Çelik
murat@mevsimtour.com

HIZLI REZERVASYON İMKANI

Dilediğin Seyahati Akıllı Telefonundan Seçebilir, Yüzlerce Tatilden İstediğine Anında Rezervasyon Yapabilirsin.