Tur Dönemini Seçiniz
 
Tur Kategorisi Seçiniz
Gezi Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Otel İsmi Yazarak Arama Yapınız...
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat Aralığı
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı

Sapanca Maşukiye Acarlar Longozu

Arkadaşlarınızla Paylaşın
Sapanca Maşukiye Acarlar Longozu
Tur Adı: Sapanca Maşukiye Acarlar Longozu
Açıklama: Karadeniz`den Sapanca Gölüne Uzanan Unutulmaz Bir Deneyim...
Ulaşım: Lüks Otobüslerle Konforlu Seyahat
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

Karadeniz`den Sapanca Gölüne Uzanan Unutulmaz Bir Deneyim...


TUR PROGRAM

Eskişehir-Sapanca-Eskişehir

Sabah Saat 06:00'te Belirtilen Duraklardan Hareket Ediyoruz.
Saat 08:30'da Sapanca Gölü Kenarında Serpme Aldığımız Kahvaltımızı Yapıyor ve Ardından Göl Kenarında Serbest Zaman,Sapanca Gölü Kenarında Serbest Vaktimizi Bitirdikten Sonra Saat 11:30'da Maşukiye'ye Geçiyoruz.20 Dk'lık Araç Yolculuğu Ardından Maşukiye'ye Varış.Burada Vereceğimiz Serbest Zamanın Ardından Saatlerimiz 13:30 Gösterdiğinde Restaurantımıza Geçiyoruz ve Mükemmel Menü'nün Tadına Varıyoruz.Öğle Yemeğimizi Aldıktan Sonra Saat 14:30'da Aracımıza Biniyor ve Acarlar Longozuna Yola Çıkıyoruz , Yaklaşık 1 Saat Sürecek Olan Yolculuğun Ardından Longoz'A Ulaşıyoruz ve Burada 1 Saatlik Serbest Zamanı Dolu Dolu Değerlendiriyoruz.Son Olarak Sakarya Nehri ile Karadeniz'in Birleştiği Nokta'da Fotoğraf Molası Veriyor ve Eskişehir'e Yola Çıkıyoruz.Akşamın İlerleyen Saatlerinde Eskişehir'e Ulaşıyoruz ve Bir Sonraki Gezimizde Görüşmek Üzere Sizlerle Vedalaşıyoruz.

FİYATLARFİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım
Serpme Kahvaltı / Sapanca Göl Kenarında
Öğle Yemeği / Mersu Ala Konak / Kiremitte Balık veya Köfte + Kaşarlı Mantar + Közlenmiş Patates + Salata + Tatlı + Helva + İçecek + Çay
Mevsim Turizm Rehberlik Hizmetleri
Araç İçinde İçecek İkramları
Milli Park Giriş Ücretleri
Otopark Ücretleri

 

Akşam Yemeği
Kişisel Harcamalar

Tüm Hareket Tarihleri
*Acarlar Gölü Longoz Ormanı, Sakarya Nehri Havzası’nda Karasu ile Kaynarca ilçeleri içerisinde yer almaktadır. İçi ormanla kaplı bu göl, Karadeniz’e paralel olarak konumlanmış, denize 2 km mesafede, 12 km uzunluğunda ve 1 km ile 1.5 km genişliğinde bir sulak alandır. Sulak alanın deşarjı Sakarya Nehri’ne, oradan da Karadeniz’e boşalmaktadır.
*Maşukiye Beldemiz ,hem Sapanca gölünün kıyısında ,hemde Kartepe zirvesinin eteklerinde olması nedeniyle tüm mevsimleri ayrı güzellikte yaşamaktadır.Sapanca gölünde Su kayağı yapılabilmekte ve Eski Seka Kampının olduğu bölgede bir tesis bulunmaktadır.İlimizde dağ turizmi açısından çok elverişli bir konumda olan Kartepe,İzmit'in güney doğusundadır.Yüksekliği 1606 m'dir. Çam, kayın, ıhlamur ağaçlan ve rengarenk çiçeklerle çevrilmiş yoldan Kuzu Yaylası'na gelindiğinde temiz havanın, panoramik manzaranın ve vahşi doğanın birbiriyle kaynaştığı görülür.Kış sporlarının yapıldığı diğer turistlik bölgelerimizden deniz manzarasına sahip birkaç dağdan biri olması nedeniyle ayrı bir güzellik taşıyan Kartepe, yaz ve kış faydalanılabilecek bîr özelliğe sahiptir. Kartepe ormanları ve Kuzu Yaylası,günübirlik turizme'de hizmet vermekte, gelenlerin tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır. Günümüzde bahar ve yaz aylarında gezilmeye daha elverişli olan Kartepe yapılan otel ve kayak pistleriyle kış sporları için'de ideal bir merkez haline gelmiştir.İstanbul'a 120 Km , İzmit'e 37 Km, Maşukiye'ye 17 Km uzaklıktaki  Kartepe özellikle Büyük merkezlere uzaklığı,dağ yolunun sürekli açık olması ve gelenlerin her türlü ihtiyacının rahatlıkla karşılanabiliyor olması ile cazip bir merkez olmaktadır.

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
Doğrulama Kodu