Tur Dönemini Seçiniz
 
Tur Kategorisi Seçiniz
Gezi Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Otel İsmi Yazarak Arama Yapınız...
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat Aralığı
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı

Abant-Mudurnu-Göynük

Arkadaşlarınızla Paylaşın
Abant-Mudurnu-Göynük
Tur Adı: Abant-Mudurnu-Göynük
Açıklama: Doğa Tutkunlarının Vazgeçilmezi Abant Mudurnu Turları Karşınızda
Ulaşım: Lüks Otobüslerle Konforlu Bir Seyahat
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
140.00 TL
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM


TUR PROGRAM


       Sabah 06.00 da Mevsim Tour önünden araçlarımıza biniyoruz ve Abant istikametinde yola çıkıyoruz. Yol esnasında yapılacak olan ikramlarla birlikte sabah kahvaltımızı almak üzere Vezirhanda ki tesisimizde duruyoruz. Kahvaltımızın ardından tekrar araçlarımıza geçiyoruz ilk durağımız olan Göynüğe ulaşıyoruz Göynük te Akşemsettin Türbesi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz ve ardından çarşı merkezinde ufak bir serbest zaman veriyoruz.Ardından tekrar aracımıza geçip yola çıkıyoruz. İkinci durağımız Mudurnu oluyor ve ilk olarak Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamlarını geziyoruz. Ardından Saat Kulesini görüp Kanuni Sultan Süleyman Camii'ne geçiyoruz. Son olarakta Mudurnu Müzesini gezip Bakırcılar Çarşısında serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından öğle saatlerine doğru Abant istikametinde yola çıkıyoruz.Abanata vardığımızda öğle yemeğimizi vermek üzere mangalımızı kuruyoruz ve yemeklerimizi yiyoruz.Ardından serbest zaman veriyoruz.Dileyenler ata binebilir , dileyenler At arabasıyla turlayabilir , dileyenler kafetaryalarda vakit geçirebilir , dileyenler bisiklet kiralayıp göl çevresinde tur atabilir.Akşam üstü saatlerine doğru tekrar aracımıza geçip yolda vereceğimiz olalarla birlikte gecenin ilerleyen saatlerinde Eskişehir'e varıyoruz ve bir sonra ki Mevsim Tour organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.  

FİYATLAR


Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk
18.11.2018140.00 TL140.00 TL 140.00 TL-
25.11.2018140.00 TL140.00 TL 140.00 TL-


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
      Ulaşım ( Lüx Araçlarla )
Sabah Kahvaltısı ( Serpme Kahvaltı )
Öğle Yemeği ( Mangal'da Ekmek Arası Sucuk + Köfte + Garnitür + Meşrubat ) ( Sınırsız )                                       
Mevsim Tour Rehberlik Hizmetleri
Milli Park Giriş Ücretleri
Çevre Gezileri
Araç İçi Sıcak-Soğuk İkramlar  

 

 
  • Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
    Kişisel Harcamalar
    Akşam Yemeği

Tüm Hareket Tarihleri

18, 25 Kasım
Abant Gölü, Bolu'nun 34 kilometre güney batısında bulunan, yaklaşık 1350 metre yükseklikte bulunan ve alanı 125 hektarı bulan bir heyelan set gölüdür. Suları tatlı olan gölün, en derin yeri 18 m'dir.
Abant Gölü yeraltında meydana gelen tektonik çöküntüler sonucunda büyük taş bloklarının vadiyi doldurmasıyla oluşmuştur. Deniz seviyesinden yüksekliği 1328 m. yüzey genişliği 1.25 km2 olup maksimum 18m. derinliktedir. Tektonik kökenli göl Kuzey Anadolu fay hattında bulunmaktadır. Abant Gölü’nü dağlardan gelen kar suları ve bir iki küçük dere beslemektedir. Gölden dışarı taşan temiz ve doğal su Dirgene Çayı’dır (Atıcı ve Obalı 2002). Abant Gölü çevresinde sıralanan dağların zirveleri tabiat parkının sınırlarını oluşturmaktadır. Tabiat parkının en yüksek noktası 1794m. ile Erenler Tepesi iken en düşük noktası 1328m. ile Abant Gölü seviyesidir (OBM,1991). Abant gölü kış aylarındaki hızlı hava soğumaları nedeni ile kıyıdan başlayarak tamamen donmaktadır

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
Doğrulama Kodu