Tur Dönemini Seçiniz
 
Tur Kategorisi Seçiniz
Gezi Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Otel İsmi Yazarak Arama Yapınız...
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat Aralığı
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı

DOĞU KARADENİZ&BATUM TURU / 4 Gece 5 Gün

Arkadaşlarınızla Paylaşın
DOĞU KARADENİZ&BATUM TURU / 4 Gece 5 Gün
Tur Adı: DOĞU KARADENİZ&BATUM TURU / 4 Gece 5 Gün
Açıklama: 2019 Sezonu Doğu Karadeniz Programlarımızla Yeşile ve Doğa`ya Doyacaksınız...
Ulaşım: Lüks Otobüslerle Konforlu Bir Seyahat
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

Eskişehir Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu 5 Gece 5Gün  1190 TL’den Başlayan Fiyatlarla!
Ayder Yaylası’nda konaklama ayrıcalığıyla, Batum turu dahil muhteşem bir Karadeniz gezisi sizi bekliyor.

5 gece 5 gün, 4 gece otel konaklaması olan Eskişehir çıkışlı Karadeniz turları ile yaylaları, kaleleri, yemyeşil ormanları, hırçın dereleri göreceğiz !..


TUR PROGRAM

1. Gün:

HAREKET : Akşam Saat 19.00’da Subay Ordu Evi Karşısından hareket ediyoruz. Kırıkkale – Çorum - Samsun yol güzergahında vereceğimiz molalarla beraber yolumuza devam ediyoruz…


2. Gün:

Sabah saatlerinde SAMSUN – TERME’ de bulunan Ulusoy Dinlenme Tesislerinde vereceğimiz açık büfe kahvaltı molasının ardından, ORDU – GİRESUN - TRABZON güzergahından Maçka’da bulunan otelimize varış,  yerleşme ve 13:00’e kadar dinlenme zamanı. Saat 13.30’da toplanıp otelden ayrılıyoruz. Yeşilin bin bir tonu içinde, dere kenarında, tertemiz havayla yoğrularak yöresel yemek yeme imkanı veriyoruz (EKSTRA). Ardından tarihi gizeminden bugüne ulaşmış, 1300 metre yüksekliğinde bir dağ gövdesine konumlanmış ve eşsiz güzelliklere sahip olan SÜMELA MANASTIRI’ na çıkıyoruz.  Sonrasında diğer ucu farklı bir diyar olan ZİGANA GEÇİTİ’ nden geçiyoruz. Oradaki fotoğraf molasının ardından MERKEZ TURİZM’ in ikramı olan meşhur HAMSİ KÖY SÜTLACI’ nı yemek için mola veriyoruz. Daha sonra grupça hareket ederek otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeğine kadar otelde serbest zaman, akşam yemeği ve geceleme…


3. Gün:

Sabah kahvaltısını otelde aldıktan sonra; tur otobüsümüzle rehberimiz eşliğinde TRABZON istikametine hareket ediyoruz. Tarihi ATATÜRK KÖŞKÜ’nü ziyaret ediyor ardından bölgedeki zengin bakır yatakları sayesinde çeşitliliği yüksel olan el sanatları ve Trabzon kuyumculuğu örneklerini TUĞANA KUYUMCULUK’da gözlemledikten sonra  GÜLBAHAR HATUN TÜRBESİ’ ne uğruyor ardından bıçakçılığıyla ünlü Sürmene’dekİ SÜRDÖVBİSA mağazamızda alışveriş imkanı sağlıyoruz. Sonra tur programımıza RİZE ile devam ediyoruz. RİZE BEZİ ZAİMOĞLU DOKUMA ATÖLYESİ’ nin gezilmesinin ardından öğle yemeğimizi (EKSTRA) FIRTINA DERESİ kenarındaki restoranda muhteşem manzara eşliğinde aldıktan sonra yine FIRTINA DERESİ’ nin manzarasını izleyerek AYDER YAYLASI’ na çıkıyoruz. Orada vereceğimiz serbest zamanın ardından Artvin’e bağlı Hopa’daki otelimize dönüyoruz. Dinlenme, akşam yemeği, eğlence ve geceleme.


4. Gün:

Kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra SARP SINIR KAPISI istikametine doğru hareket ediyoruz. Burada gümrük işlemlerimiz tamamlandıktan sonra Batum Gezimiz başlıyor. BATUM GEZİSİ ’nin ardından  tekrar gümrük işlemleri tamamlanıp Türkiye’ye giriş yapıyoruz. Buradan TRABZON- SÜRMENE istikametine hareket ediyoruz. Öğle yemeği için verdiğimiz molanın ardından. Ardından akşam yemeği, eğlence ve geceleme..


5. Gün:

Otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra yeniden transfer minibüsümüzde Sürmene’ye doğru inmek için yerlerimizi alıyoruz. Tur otobüsümüze geçip; gizemli atmosferinde kendimizi kaybedeceğimiz UZUNGÖL’ e gidiyoruz. Göl kenarında keyifli yürüyüşler için serbest zamanın ardından tekrar otobüzümüzde toplanarak; Trabzon istikametine hareket ediyoruz.  ÇAY FABRİKASI’NIN gezilmesinin ardından; Öğle saatlerine doğru meşhur AKÇAABAT KÖFTECİSİ nın denize sıfır olan restoranında öğle yemeğimizi yedikten sonra (EKSTRA); GİRESUN istikametinden Ordu’ya ulaşıyoruz.Muhteşem manzarası ile Ordu’yu kuşbakışı seyredebileceğimiz Boztepe’ye teleferikle çıkıyoruz(EKSTRA). Ordu’da ki Fındık alışverişinden sonra;ORDU – Fatsa’ da bulunan otelimize yerleşme, akşam yemeği ve geceleme.


6. Gün:

Sabah kahvaltısını otelde aldıktan sonra; grupça hareket ederek FATSA-ÜNYE istikametinden SAMSUN’ a hareket. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte SAMSUN’ a varış. BANDIRMA VAPURU, İLK ADIM ANITI,GAZİ MÜZESİ, ATATÜRK HEYKELİ ve SAMSUN’u da gördükten sonra SİNOP’a doğru yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz mola ile birlikte Sinop merkeze ulaşıyoruz ilk olarak öğle yemeğini alacağımız Sinop ‘un meşhur mantıcısında yemeğimizi alıyoruz ve yemeğimizin ardından Sinop ESKİ CEZAEVİ ni geziyoruz ve sonrasında Yat Limanı’nda vereceğimiz serbest zamanla alışveriş fırsatı sunuyoruz.. Eskişehir’e doğru hareketle; bu güzel, dolu dolu Karadeniz gezimize son veriyoruz. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte gecenin ilerleyen saatlerinde Eskişehir’e varıyoruz. Bir sonra ki gezimizde buluşma dilek ve temennisi ile vedalaşıyoruz.


FİYATLAR

*** GÜRCİSTAN GİRİŞİNDE ÜZERİNDE TC KİMLİK NUMARASI OLAN (BEBEKLER DAHİL FOTOĞRAFLI) NÜFUS HÜVİYET CÜZDANI GEREKTİĞİNDEN, SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA KİMLİKLERİNİZİ ALMAYI UNUTMAYINIZ! FARKLI KİMLİK KARTLARI (EHLİYET VS.) İLE GEÇİŞ YAPILMAMAKTADIR! YIPRANMIŞ VE SOĞUK MÜHÜRÜ HİSSEDİLMEYEN KİMLİK KARTLARIYLA GEÇİŞ YAPILAMAMAKTADIR. 

**** 18 YAŞINDAN KÜÇÜK KATILIMCILARIN GÜRCİSTANA GEÇİŞLERİNDE ANNE VEYA BABASINDAN BİRİNİN BİLE YANINDA OLMAMASI DURUMUNDA NOTER ONAYLI MUVAFFAKATNAME BELGESİ GEREKMEKTEDİR. 

**** SÜREKLİ OLARAK KULLANILAN İLAÇLARINIZ VAR İSE GÜRCİSTAN GEÇİŞİ SIRASINDA YANINIZA RAPORUNUZU ALMAYI UNUTMAYIN.FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 Lüks araçlarla ulaşım
1.Gün açık büfe Sabah Kahvaltısı ( Ulusoy Tesisleri )
4 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması
Zorunlu
Seyahat Sigortası
5 Kahvaltı ve 4 Akşam
Yemeği
Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
Araçta Açık büfe ikramlar

MEVSİM TURİZM Misafirperverliği
Milli Park Giriş Ücretleri
Batum Gezisi ( Transfer+Rehberlik )
Hamsiköy Sütlacı

 

Öğle Yemekleri ve Dönüş günü Akşam yemeği
Ara Transfer Ücretleri
Kişisel Harcamalar

Batum Yurt Dışı Çıkış Harcı
Müze ören yeri giriş ücretleri

Teleferik Çıkış Ücreti

Tüm Hareket Tarihleri

23 Ağustos
FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
Doğrulama Kodu