Tur Dönemini Seçiniz
 
Tur Kategorisi Seçiniz
Gezi Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Otel İsmi Yazarak Arama Yapınız...
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat Aralığı
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı

Fethiye Ölüdeniz Kaş Kekova Turu / 3 Gece 4 Gün

Arkadaşlarınızla Paylaşın
Fethiye Ölüdeniz Kaş Kekova Turu / 3 Gece 4 Gün
Tur Adı: Fethiye Ölüdeniz Kaş Kekova Turu / 3 Gece 4 Gün
Açıklama: Antik dönem adı LİKYA olan Akdeniz sahillerinin en gözde bölgesinde unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşamaya hazırmısınız ?
Ulaşım: Lüks Otobüslerle Konforlu Bir Seyahat
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

Kayıt esnasında %25'ini ödeyin , geri kalanını turun hareketine 1 hafta kala tamamlayın...

Fethiye - Saklıkent - Dalyan - İztuzu - Kaş - Kekova - Ölüdeniz - Kayaköy - Patara - Kaputaj - Babadağ

Harika Bir Program Sizleri Bekliyor...


TUR PROGRAM

1. Gün: DALYAN - İZTUZU PLAJI - CARETTA&CARETTA - KAUNOS KAYA MEZARLARI - KAYAKÖY - ÖLÜDENİZ

Belirtilen Yer ve saatte araçlarımıza biniyoruz ve Dalyan’a doğru yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte sabahın ilk ışıklarında bölgeye varıyoruz.Karia Uygarlığı’nın önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti’nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan kasabasından Dalyan Tekne Turumuza (1.Tekne Turu) çıkıyoruz.(Extra) Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını (Panoramik) görüyoruz. Caretta-Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında 2 saatlik yüzme molası veriyoruz.Ardından aracımıza geçip ülkemizin en meşhur plajına sahip Ölüdeniz'e geçiyoruz, Ölüdeniz’de  de 2 saatlik yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz’deki keyifli dakikaların ardından eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: KAPUTAJ PLAJI - KAŞ - KEKOVA - BATIK ŞEHİR - SİMENA KALESİ - KEKOVA ADASI - HAMİDİYE VE TERSHANE KOYLARI - MEİS

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’nda otopark müsaitlik durumuna göre fotoğraf molası veriyoruz.Ardından Kaş'a geçip çarşısında serbest zaman veriyoruz. Öğle saatlerine doğru Kekova'ya geçip yarım günlük tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turu esnasında Simena Kalesini ve deniz içindeki Lahitleri görüyoruz.Ardından Batık Şehir , Kekova adasını görüp , uzaktan Meis adasını gözlemliyoruz. Hamidiye ve Tershane koylarında Denize girme imkanı yakalıyoruz. Akşam üstü saatlerine doğru Tekne gezimizi tamamlayıp iniyoruz. Ardından Fethiye'deki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün: BABADAĞ - YAMAÇ PARAŞÜTÜ - 12 ADALAR TEKNE TURU - TAVŞAN ADASI - ŞOVALYE ADASI - GÖZEK ADASI - KIZIL ADA - YASSICILAR ADASI

Sabah Otelde alacağımız Kahvaltı ardından aracıma binip gezimize devam ediyoruz. İlk olarak Yamaç paraşütü yapmak isteyen misafirlerimiz için 1975 rakımlı Babadağ'a çıkıyoruz. Yapmak istemeyenler ise muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirler. Babadağ ziyaretimizin ardından ise 12 Adalar tekne turuna çıkmak üzere Marina'ya geçiyoruz ve teknemize biniyoruz. Tekne turu esnasında Göcek Adası , Kızıl Ada , Katrancı Adası , Şovalye Adası , Tavşan Adası , Yassıcılar Adası başta olmak üzere bir çok ada görüp yüzme molaları ile birlikte harika bir gün geçiriyoruz. Akşam saatlerine doğru tekne turumuzu tamamlayıp otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4. Gün: PATARA PLAJI - SAKLIKENT - RAFTİNG

Sabah alacağımız kahvaltı ardından odalarımızıda boşaltıp aracımızın bagajına yüklüyoruz ve otelimizle vedalaşıp yola çıkıyoruz. Turumuzun son gününde ilk olarak ülkemizin en uzun sahillerinden birine sahip olan Patara Plajına geçip 2 saatlik bir yüzme molası veriyoruz. Ardından Saklıkente geçiyoruz.Antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasın da Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Soğuk suya doyamayan misafirlerimiz ise Karaçay Nehri üzerinde 5 km parkurda şişme botlarla rafting yapabilirler. Saklıkent ziyaretimizin ardından bölge ile vedalaşıp Eskişehir istikametinde yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte gecenin ilerleyen saatlerinde Eskişehir'e varıyoruz ve bir sonra ki MEVSİM TOUR organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.


FİYATLARFİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Lüks Araçlarla Ulaşım
 • 3-4* Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • 2.,3.,4. Gün Açık büfe Kahvaltı
 • 1.,2.,3. Gün Açık büfe Akşam Yemeği
 • Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmetleri
 • Mevsim Tour Refakati
 • Araç içi ikramlar
 • Milli Park Giriş Ücretleri ( Araç için )
 • Seyahat Sigortası
 
 • Kişisel Harcamalar
 • 1.Gün Kahvaltı ve Tüm Öğle yemekleri
 • Tüm Tekne Turu Ücretleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Tüm Hareket Tarihleri
- Gezimiz bir paket turdur. Kullanılmayan hizmetler için iade talebinde bulunulamaz.

- Rehberimiz , Tur programına sadık kalmak koşulu ile gezi esnasında değişiklikler yapabilir.

- Acentamız , Aynı kategori bir otel olmak koşulu ile kalınacak otellerde değişiklik yapabilir.

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
Doğrulama Kodu