Tur Dönemini Seçiniz
 
Tur Kategorisi Seçiniz
Gezi Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Otel İsmi Yazarak Arama Yapınız...
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat Aralığı
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı

29 Ekime Özel !!! Fethiye Ölüdeniz Kaş Kekova Turu

Arkadaşlarınızla Paylaşın
29 Ekime Özel !!! Fethiye Ölüdeniz Kaş Kekova Turu
Tur Adı: 29 Ekime Özel !!! Fethiye Ölüdeniz Kaş Kekova Turu
Açıklama: 2022 yaz sezonun da her yıl gelenekselleşen Likya bölgesi turlarımızla karşınızdayız. Fethiye ve Kaş bölgesi arasında kalan bölgede adım atmadık yer bırakmadığımız bu programımıza katılıp farklı heyecanlar deneyimlemek istemez misiniz ?
Ulaşım: Otobüs ile
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
2100.00 TL
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

Antik dönem adı ' Likya ' olarak geçen ve bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan , Akdeniz ve Ege'nin kesişim noktasında kalan adeta cennetten bir köşe olan turumuza hepiniz davetlisiniz.

Gezimizin içinde yok yok ... ' Yamaç paraşütü ' , ' 12 Adalar tekne Turu ' , ' Safari Turu ' , Kekova Tekne Turu ' , Patara Plajı vb... Daha niceleri

Eğlenceye doyacağınız Likya turumuza kayıt için geç kalmayın...


TUR PROGRAM

1. Gün: Tlos Antik Kenti - Yakapark - Saklıkent - Ölüdeniz - Kayaköy

Gece 22.45'de Espark İnci Börek Önünden , 23.00'da Hasan Polatkan Migros Önünden Hareket Ediyoruz. Yolda Vereceğimiz Molaların ve Kahvaltı'nın Ardından İlk Durağımız Tlos Antik Kenti Fotoğraf Molası Olacak. Ardından Aracımıza Geçip Yakapark'a Geçiyoruz,Yakapark'ta Kısa Bir Çay Molası Ardından Tekrar Aracımıza Binerek Saklıkent'e Geçiyoruz.Eşsiz Kanyon'da Ayaklarımızı Suya Sokuyoruz ve Serinleme Fırsatı.Saklıkent Gezimizin Ardından Ölüdeniz’de  de 2 Saatlik Yüzme Molası Veriyoruz. Ölüdeniz’deki Keyifli Dakikaların Ardından Eski Adı Levissi Olan Kayaköy’e Doğru Yol Alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın Sonucunda Mübadele ile Terk Edilmiş Eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü Gezerken 1920’li Yılları Yaşayacak, Sokaklarında Dolaşırken o Dönem İnsanlarının Yaşantılarından Esintiler Bularak Onların Hüzünlü Gidiş Öykülerine Ortak Olacaksınız. Kayaköy Ziyareti Ardından Akşam Saatlerine Doğru Otelimize Geçiyoruz. Akşam Yemeği Sonrası , Eğlence İsteyen Misafirlerimiz ile Gece Turu Düzenlenecektir.


2. Gün: KAPUTAJ PLAJI - KAŞ - KEKOVA - BATIK ŞEHİR - SİMENA KALESİ - KEKOVA ADASI - HAMİDİYE VE TERSHANE KOYLARI - MEİS

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’nda otopark müsaitlik durumuna göre fotoğraf molası veriyoruz.Ardından Kaş'a geçip çarşısında serbest zaman veriyoruz. Öğle saatlerine doğru Kekova'ya geçip yarım günlük tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turu esnasında Simena Kalesini ve deniz içindeki Lahitleri görüyoruz.Ardından Batık Şehir , Kekova adasını görüp , uzaktan Meis adasını gözlemliyoruz. Hamidiye ve Tershane koylarında Denize girme imkanı yakalıyoruz. Akşam üstü saatlerine doğru Tekne gezimizi tamamlayıp iniyoruz. Ardından Fethiye'deki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün: BABADAĞ - YAMAÇ PARAŞÜTÜ - 12 ADALAR TEKNE TURU - TAVŞAN ADASI - ŞOVALYE ADASI - GÖZEK ADASI - KIZIL ADA - YASSICILAR ADASI

Sabah Otelde alacağımız Kahvaltı ardından aracıma binip gezimize devam ediyoruz. İlk olarak Yamaç paraşütü yapmak isteyen misafirlerimiz için 1975 rakımlı Babadağ'a çıkıyoruz.Paraşüt Yapacak Olan Misafirimiz Olmaması Durumunda Babadağ'a Çıkmıyoruz ve Direk 12 Adalar tekne turuna çıkmak üzere Marina'ya geçiyoruz ve teknemize biniyoruz. Tekne turu esnasında Göcek Adası , Kızıl Ada , Katrancı Adası , Şovalye Adası , Tavşan Adası , Yassıcılar Adası başta olmak üzere bir çok ada görüp yüzme molaları ile birlikte harika bir gün geçiriyoruz. Akşam saatlerine doğru tekne turumuzu tamamlayıp otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4. Gün: Patara Plajı

Sabah Alacağımız Kahvaltı Ardından Odalarımızıda Boşaltıp Aracımızın Bagajına Yüklüyoruz ve Otelimizle Vedalaşıp Yola Çıkıyoruz. Turumuzun Son Gününde ilk Olarak ülkemizin En uzun sahillerinden birine sahip olan Patara Plajına geçip 4 saatlik bir yüzme molası veriyoruz. Patara Plajı Keyfimizin ardından bölge ile vedalaşıp Eskişehir istikametinde yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte gecenin ilerleyen saatlerinde Eskişehir'e varıyoruz ve bir sonra ki MEVSİM TOUR organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.


FİYATLAR


Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk
27.10.20222100.00 TL2600.00 TL 2100.00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 1150.00 TL
7 - 12 Yaş 1650.00 TL


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Lüks Araçlarla Ulaşım
 • 3 Gece Otel Konaklaması 3*
 • 3 Adet Kahvaltı
 • 3 Adet Akşam Yemeği
 • Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmetleri
 • Mevsim Tour Refakati
 • Araç içi Su İkramı
 • Seyahat Sigortası
 
 • Tüm öğle yemekleri
 • 1.Gün Kahvaltı ve 4. gün akşam yemeği
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

EXTRALAR :

- 12 Adalar Tekne Turu 400 TL / Öğle Yemekli

- Kekova Tekne Turu 350 TL / Yemeksiz

- Yamaç Paraşütü ( isteğe bağlı ) 3000 TL

- Safari Turu ( isteğe bağlı ) 300 TL / Öğle Yemekli

- Saklıkent Rafting ( isteğe bağlı ) 200 TL

Tüm Hareket Tarihleri

27 Ekim
- Gezimiz bir paket turdur. Kullanılmayan hizmetler için iade talebinde bulunulamaz.

- Rehberimiz , olumsuz hava ve yol şartlarına göre tur programına sadık kalmak koşulu ile değişiklikler yapılabilir

- Acentamız , aynı kategoride bir otel olmak kaydı ile konaklanacak otelde değişiklik yapabilir.

- Misafirler rehberimiz tarafından verilen serbest zaman sürelerine uymakla yükümlüdür. Serbest zaman sürelerine uyulmadığından kaynaklı aksamalardan acentamız sorumlu değildir.

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
Doğrulama Kodu