Tur Dönemini Seçiniz
 
Tur Kategorisi Seçiniz
Gezi Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Otel İsmi Yazarak Arama Yapınız...
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat Aralığı
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı

Marmaris Datça Dalyan Gökova Turu

Arkadaşlarınızla Paylaşın
Marmaris Datça Dalyan Gökova Turu
Tur Adı: Marmaris Datça Dalyan Gökova Turu
Açıklama: Yaz sezonunda farklı rotalar keşfetmek , yeni yerler görmek isteyen misafirlerimiz için düzenleyeceğimiz turumuza katılıp farklı bir tatil deneyimi yaşayın ...
Ulaşım: Otobüs ile
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
2000.00 TL
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

2022 Yaz sezonunun en çok tercih edilen gezilerinden biri olan Marmaris Datça Gökova Dalyan Turumuza katılıp , farklı rotalar keşfedin.

Antik Dönem adı ' Karia ' olarak geçen bölgemizde mavi ve yeşilin buluştuğu koylarda denize girmek , doğa harikası yerler görmek ve unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşamak için gezimize bekliyoruz.


TUR PROGRAM

1. Gün: Gökova Körfezi , Tekne Turu , Azmak Çayı , Aşıklar yolu , Akyaka

Gece 23.15'de Espark İnci börek önünden , 23.30'da Hasan polatan Migros önünden hareket ediyoruz.Yolda vereceğimiz molalarla birlikte bölgeye varıyoruz. İlk olarak kahvaltımızı alacağımız restorantımıza geçiyoruz. Kahvaltı sonrası evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan AKYAKA Beldesine  gidiyoruz . Buradan GÖKOVA TEKNE TURU için teknemize biniyoruz.(1.TEKNE TURU ) Jacques Cousteau'nun ‘Dünya'nın cenneti’ dediği Gökova'nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy vb. yüzeceğimiz koylar arasında. Bu güzel turun sonunda Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz muhteşem  flora ve faunaya sahip Azmak Çayı'nı fotoğraflayabilir.  Akyaka’ dan ayrılıp Okaliptus ağaçları altında fotoğraflar çekebileceğimiz  AŞIKLAR YOLU’na varıyoruz. Daha sonrasında otelimize  dönüyoruz  ve  akşam yemeği sonrası Marmaris  Kaleiçi  ve  barlar sokağında sabaha kadar eğlence bizleri bekliyor olacak.(Ekstra)


2. Gün: Selime Köyü - Kızkumu - Datça - Eski Datça - Can Yücel Evi - Yüzme Molaları

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından ilk olarak Selimiye Köyü’ne gidiyoruz. Vereceğimiz gezi molası sonrası Orhaniye sahillerinde yer alan Kızkumu Plajı’na ulaşıyor ve yüzme molası veriyoruz. Ardından son yılların gözdesi Datça ya doğru yola çıkıyoruz. Ege ve Akdeniz’i aynı anda görerek yapacağımız bir yolculukla, Balıkaşıran Mevkiini de geçerek yarımada Datça’ya ulaşıyoruz. Tarihi Rum evlerini bir arada göreceğimiz ve Can YÜCEL’in evininde bulunduğu tarihi eski Datça’da vereceğimiz serbest zamanda dileyenlerle Muhtar Orhan’ın kahvesinde soluklanıyoruz. Aracımıza yeniden binerek Datça’nın yeni merkezine ulaşıyor, burada kordonu, liman kısmını kısa bir yürüyüşle geziyor, Kumluk plajında serbest zaman veriyoruz. Dileyenler bu serbest zamanda Datça çarşısını hem gezip hem de meşhur bal ve bademlerini küçük yöresel dükkanlarda tadıp, alışverişlerini de yapabilirler. Gezilerimiz ve yüzme molalarımızın ardından otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.Akşam yemeğimizin ardından arzu eden misafirlerimiz ile gece turuna çıkıyoruz.(Ekstra) 


3. Gün: Dalyan - Kaunos Kaya Mezarları - İztuzu Plajı - Caretta Caretta

Sabah erken saatte kalkıp Kahvaltımızı aldıktan sonra aracımıza yerleşiyoruz. 3. günki durağımız olan DALYAN bölgesine geçiyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hikâyesini rehberimizden dinleyerek kaya oyma KRAL MEZARLARI’nı görüyoruz. Sonrasında nesilleri tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının Türkiye'deki en ünlü yumurtlama alanı İZTUZU plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek otobüsümüze ulaşıyoruz.Akşam üstü saatlerine doğru Dalyan gezimizi de noktalayıp Marmariste ki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ardından dileyen misafirlerimiz ile gece turuna çıkıyoruz ( Extra )


4. Gün: Marmaris - Bozüyük Köyü - Belen Kahvesi

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından 11.00'de odalarımızı boşaltıp otelden ayrılıyoruz. Son günün ilk durak noktası sevilen dizi film “Güzel Köylü” ‘ün çekimlerinin de yapıldığı köylerden birisi olan BOZÜYÜK oluyor. Sokaklarında geziyor, evlerini görüyor ve anlarımızı fotoğraflarımızda ölümsüzleştiriyoruz. Ardından bir filmin hikayesinden, bir şarkının hikayesini yaşamak üzere BELEN KAHVESI ’ne gidiyoruz. Muhteşem manzarası eşliğinde kahvelerimizi içtikten sonra tekrar aracımıza binip dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte gecenin ilerleyen saatlerinde Eskişehir'e varıyoruz ve bir sonra ki MEVSİM TOUR organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.


FİYATLAR


Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk
06.10.20222150.00 TL2600.00 TL 2150.00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 1100.00 TL
7 - 12 Yaş 1700.00 TL
27.10.20222000.00 TL2500.00 TL 2000.00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 1000.00 TL
7 - 12 Yaş 1500.00 TL


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • 3 Gece Otel Konaklaması / Mersoy Exclusive Hotel
  • 3 Adet Kahvaltı ( Otel'de Açık büfe )
  • 3 Adet Akşam yemeği ( Otel'de Akşam yemeği )
  • Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmetleri
  • Mevsim Tour Rehberlik Hizmetleri
  • Araç İçi Su İkramı
  • Seyahat Sigortası
 

- Tüm öğle yemekleri

- 1. gün kahvaltı ve 4. gün akşam yemeği

- Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

EXTRALAR :

- Gökova Tekne Turu , Azmak Çayı Sandal Turu , Dalyan Tekne Turu
  (Üçlü Paket : 600 TL)

- Gece eğlencesi turları

- Düzenlenecek extra aktiviteler 

Tüm Hareket Tarihleri

06, 27 Ekim
- Gezimiz bir paket tur kapsamındadır. Kullanılmayan hizmetler için iade talebinde bulunulamaz.

- Rehberimiz , oluşabilecek kötü hava ve yol durumlarını dikkate alarak tur programına sadık kalmak kaydıyla değişiklikler yapabilir.

- Aynı standartta olmak kaydıyla acenta tarafından otel değişikliği yapılabilir.

- Misafirler , rehberimizin verdiği serbest zaman sürelerine uymakla yükümlüdürler. Serbest zaman sürelerine uyulmadığından kaynaklanan aksamalardan acentamız sorumlu değildir.

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
Doğrulama Kodu